.·. U tří hvězd .·.

SPOLEČNÁ PRÁCE LÓŽÍ OBEDIENCE a SPOLEČENSKÝ CHARITATIVNÍ VEČER

04.05.2011 18:59

Drazí Bratři,

dovolte nám, abychom Vás a Vaše partnerky jménem naši lóže a pod záštitou VLČR, pozvali v _____, __. června 2011

od 18 hod. na SPOLEČNOU PRÁCI LÓŽÍ OBEDIENCE „Obřad k chrámové slavnosti se sestrami“

a od 20 hod. na SPOLEČENSKÝ CHARITATIVNÍ VEČER

konaný v _______________, ___________, Praha.

Těšíme se na příjemná setkání jak s bratry a jejich partnerkami, tak s našimi příznivci a hledajícími. K úspěšné atmosféře večera přispěje i bohaté pohoštění a živá hudba.

Záměrem celé akce je představit zednářství v celé své šíři a veřejnosti přiblížit i jeho humanitární skutky. Je proto pochopitelné, že součásti našeho večera bude i dobročinná aukce uměleckých děl. Výtěžek z této sbírky, stejně jako z podstatné části vstupného, bude věnován na charitativní účely, organizacím A______ a S_____ d___ m___ v Ch____.  S otevřeným srdcem ale přivítáme i další finanční dary, následně poskytnuté lidem, kterým osud ztížil život většími nástrahami než nám, ostatním.

Vstupenky budou prodávány formou očíslovaných poukázek na vstup. Cena jedné poukázky pro jednu osobu činí _____,- Kč (z toho __% na charitu).

Poukázky, sloužící jako vstupenky, můžete získat u CM vašich lóží. Prosím, neváhejte s jejich zakoupením, abychom mohli objednat pohoštění v patřičném počtu. Případnou potřebu dodatečných poukázek laskavě hlaste e-mailem na u.tri.hvezd@gmail.com .

Uvítáme také Vaše tipy na obohacení programu společenského večera zajímavým uměleckým zážitkem, stejně osobními dary dalších uměleckých předmětů (obrazy, sochy) do dobročinné aukce.

V případě Vašich dotazů a připomínek nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Doufáme ve Vaši maximální podporu a účast!

S Bratrským pozdravem,

L:. U tří hvězd

Vyhledávání

Kontakt

Lóže .·. U tří hvězd .·. Orient Praha

Orient Praha 6008